Dr Agata Mandes

Dr Agata Mandes

Tytuł:

lekarz


Dzień i Godziny przyjęć:

Wt 16:00 - 19:00


Języki:

polski

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Konsultacja ginekologiczna – 180 zł
Konsultacja położnicza – 180 zł
USG kontrolne ciąży – 200 zł
USG ginekologiczne – 180 zł

Doświadczenie:

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Zdobyła specjalizację z ginekologii i położnictwa pod kierownictwem Dr Wojciecha Strzyżewskiego.
Posiada duże doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym. Wykonuje pełen zakres badań USG oraz drobne ambulatoryjne zabiegi ginekologiczne. Prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane.

Obszar zainteresowań medycznych:

Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe Ginekologia Diagnostyka i leczenie niepłodności Endokrynologia ginekologiczna Kwalifikowanie do operacji


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebolesne miesiączkowaniecholestaza w ciążychoroby ginekologicznechoroby szyjki macicycięcia cesarskiecukrzyca ciążowacytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka i leszczenie niepłodnościdiagnostyka torbieli jajnikówdiagnostyka USG w zakresie narządu rodnegodrobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)endometriozahisteroskopia diagnostycznahisteroskopia operacyjnainfekcje dróg rodnychlaparoskopialeczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcinmenopauzamonitoring cyklu miesiączkowegonadciśnienie tętnicze w ciążyokresowe kontrole ginekologiczneoperacje ginekologiczne przezbrzuszneopieka przed i poporodowapatologia ciążypolipy błony śluzowej macicyporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneporody naturalneprofilaktyką i diagnostyką onkologicznąprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejrozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznejstany zapalne i grzybice pochwytorbiele jajnikówUSG wczesnej ciążyusuwanie drobnych zmian z okolicy sromuzaburzenia miesiączkowaniazagrażający poród przedwczesnyzespół napięcia przedmiesiączkowegozespół policystycznych jajników (PCO)

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?