Dr Agnieszka Greloch

Dr Agnieszka Greloch

Tytuł:

lekarz


Dzień i Godziny przyjęć:

Wt 9:00 - 15:00


Języki:

polski

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Endokrynologia Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Konsultacja ginekologiczna – 280 zł
Konsultacja położnicza – 280zł
USG ciąży – 200 zł
USG ginekologiczne – 200 zł

Doświadczenie:

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego .
Specjalista Ginekologii i Położnictwa, oraz specjalista Endokrynologii . Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń endokrynologicznych i ginekologicznych. Opieka nad pacjentkami w ciąży fizjologicznej i powikłanej.
Wykonuje badania usg ginekologiczne. Starszy asystent w II Klinice CMKP Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Obszar zainteresowań medycznych:

Endokrynologia ginekologiczna Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe Ginekologia


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebolesne miesiączkowaniecholestaza w ciążychoroby ginekologicznechoroby szyjki macicycięcia cesarskiecukrzyca ciążowacytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka i leszczenie niepłodnościdiagnostyka USG w zakresie narządu rodnegodrobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)endometriozahisteroskopia diagnostycznainfekcje dróg rodnychleczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcinmenopauzamonitoring cyklu miesiączkowegonadciśnienie tętnicze w ciążyokresowe kontrole ginekologiczneopieka przed i poporodowapatologia ciążypolipy błony śluzowej macicyporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneporody naturalneprofilaktyką i diagnostyką onkologicznąprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejrozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznejstany zapalne i grzybice pochwytorbiele jajnikówUSG wczesnej ciążyzaburzenia miesiączkowaniazagrażający poród przedwczesnyzespół napięcia przedmiesiączkowegozespół policystycznych jajników (PCO)

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?