Dr Anna Dryja

Dr Anna Dryja

Tytuł:

lekarz


Dzień i Godziny przyjęć:


Języki:

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Doświadczenie:

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym a Lekarski Egzamin Państwowy zdała z jednym z najwyższych wyników w Polsce.

Obecnie pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii szpitala Bielańskiego w Warszawie, gdzie swoją wiedzę i umiejętności pogłębia pod okiem prof. dr hab.n.med. Łukasza Wicherka- wybitnego specjalisty w zakresie ginekologii, zwłaszcza ginekologii onkologicznej. Poprzednio pracowała w Klinice Położnictwa i Ginekologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Doroty Darmochwał- Kolarz, gdzie zdobyła cenne doświadczenie w zakresie perinatologii potrzebne do prowadzenia ciąży powikłanej.
Wiedza i umiejętności zdobywane w tych dwóch ośrodkach położniczo-ginekologicznych o III ( najwyższym) stopniu referencyjności pozwalają pani Doktor pracować z największymi wyzwaniami położnictwa, perinatologii, ginekologii, ginekologii onkologicznej oraz ultrasonografii.

W swojej codziennej pracy skupia się na prowadzeniu ciąży fizjologicznej i patologicznej, diagnostyce ultrasonograficznej, 3D/4D płodu oraz ginekologii operacyjnej.

Stale uaktualnia swoją wiedzę będąc aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Połóżników, a oprócz tego regularnie uczestnicząc w kursach i konferencjach ginekologiczno- położniczych.

Obszar zainteresowań medycznych:

Prowadzenie ciąży Ginekologia USG ginekologiczne i ciążowe


Świadczenia medyczne:

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?