Dr Anna Wójcikiewicz

Dr Anna Wójcikiewicz

Tytuł:

Lekarz


Dzień i Godziny przyjęć:

Czwartki 16:00-19:00


Języki:

Polski, Angielski

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Konsultacja położnicza – 250 zł
Konsultacja ginekologiczna – 250 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne – 380 zł
Konsultacja położnicza + USG ciąży – 380 zł

Doświadczenie:

Wykształcenie medyczne odebrałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa, na co dzień pracuję w Szpitalu Bielańskim im. Prof. Romualda Dębskiego w II Klinice Ginekologii i Położnictwa. Jestem także pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego, gdzie prowadzę szkolenia dla lekarzy w trakcie specjalizacji, uczestniczę w pisaniu publikacji oraz badaniach naukowych z zakresu ginekologii, ginekologii endokrynologicznej oraz ginekologii onkologicznej. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa. Uczestniczę aktywnie w wielu sympozjach, konferencjach i warsztatach, celem ciągłego poszerzania wiedzy w ginekologii i położnictwie.

Moje zainteresowania zawodowe obejmują zarówno ginekologię jak i położnictwo. W mojej codziennej praktyce lekarskiej dążę do przekazywania pacjentce konkretnych informacji na temat jej zdrowia, wykonywania regularnych badań profilaktycznych, zachęcenia do propagowania zdrowego trybu życia oraz budowania poczucia kobiecości poprzez wizyty profilaktyczne. Szczególne interesuje mnie pomoc w zakresie zarówno ginekologii jak i położnictwa oraz prowadzenie pacjentek z nadwagą i otyłością, a także pacjentek po operacjach bariatrycznych.

Nadwaga i otyłość należy do moich szczególnych zainteresowań, dlatego zapraszam takie pacjentki na wizyty, ponieważ uważam że nie ma nic gorszego niż zaniedbanie wizyt ginekologicznych z tego powodu. Cały czas aktywnie rozwijam się w mikrochirurgii ginekologicznej szczególnie w histeroskopii i laparoskopii.

Zajmuje się:
prowadzeniem ciąży
diagnostyką i terapią zaburzeń ginekologicznych, kwalifikacją do operacji ginekologicznych takich jak histeroskopia diagnostyczna i zabiegowa, laparoskopia czy klasyczna laparotomia.
doborem wszelakiej dostępnej na rynku polskim antykoncepcji,
doborem hormonalnej terapii menopauzy,
leczeniem zachowawczym ( pessaroterapia) jak i operacyjnym zaburzeń statyki narządu rodnego
leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu oraz zespołu pęcherza nadreaktywnego.

Obecnie aktywnie kształcę się w hormonalnym i operacyjnym leczeniu niepłodności oraz wykonywaniu zabiegów z zakresu rozrodu wspomaganego.

Obszar zainteresowań medycznych:

Diagnostyka i leczenie niepłodności Endokrynologia ginekologiczna Ginekologia Kwalifikowanie do operacji Mięśniaki macicy Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebadania z zakresu pęcherza nadreaktywnegobadanie niedrożności jajowodów, Sono-HSGbolesne miesiączkowaniecholestaza w ciążychoroby ginekologicznechoroby szyjki macicycięcia cesarskiecukrzyca ciążowacytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka i leszczenie niepłodnościdiagnostyka torbieli jajnikówdiagnostyka USG w zakresie narządu rodnegodiagnostyka wad macicy 3Ddrobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)endometriozahisteroskopia diagnostycznahisteroskopia operacyjnainfekcje dróg rodnychlaparoskopialeczenie nietrzymania moczu, korekta statyki narządu rodnegoleczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcinmenopauzamięśniaki macicymonitoring cyklu miesiączkowegonadciśnienie tętnicze w ciążyokresowe kontrole ginekologiczneoperacje ginekologiczne przezbrzuszneoperacje niepłodnościoweoperacje pochwowe w tym statyki narządu rodnegoopieka przed i poporodowapatologia ciążypolipy błony śluzowej macicyporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneprofilaktyką i diagnostyką onkologicznąprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejrozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznejstany zapalne i grzybice pochwytorbiele jajnikówuroginekologiaUSG wczesnej ciążyusuwanie drobnych zmian z okolicy sromuzaburzenia miesiączkowaniazagrażający poród przedwczesnyzespół napięcia przedmiesiączkowegozespół policystycznych jajników (PCO)

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?