Dr Jarosław Leśniczak

Dr Jarosław Leśniczak

Tytuł:

lekarz


Dzień i Godziny przyjęć:

Informacja dostępna w rejestracji.


Języki:

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Konsultacja położnicza – 200 zł
Konsultacja ginekologiczna – 200 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne – 300 zł
Konsultacja położnicza + USG wczesnej ciąży – 300 zł
Konsultacja położnicza + USG kontrolne ciąży (po 10 t.c.) – 320 zł
Konsultacja położnicza + USG I, II lub III trymestru – 400 zł

Doświadczenie:

Specjalista położnictwa i ginekologii, w trakcie specjalizacji z perinatologii.

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych ośrodkach w Polsce. Aktualnie pracuje w charakterze starszego asystenta Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Bielańskiego im. Ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ przy ul. Cegłowskiej 80 w Warszawie. Ośrodek ten zajmuje się skomplikowanymi przypadkami z zakresu położnictwa, perinatologii, ginekologii i diagnostyki obrazowej.

Od wielu lat jest czynnym zawodowo specjalistą położnictwa i ginekologii, pracując zarówno w opiece ambulatoryjnej jak i szpitalnej, przez co zapewnia swoim pacjentkom najwyższy poziom opieki. W ramach swojej praktyki zawodowej oferuje kompleksowe prowadzenie ciąży fizjologicznej jak i wysokiego ryzyka. Specjalizuje się w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie korzystając z zaawansowanej aparatury USG. Wykonuje badania prenatalne, dopplerowskie płodu, a także narządu rodnego. Jego umiejętności potwierdzają Certyfikat Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation – FMF) do wykonywania badań prenatalnych w I trymestrze ciąży oraz kalkulacji ryzyka wad genetycznych płodu, a także Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Zapewnia poradnictwo i leczenie w zakresie niepłodności, profilaktyki i patologii związanych z szyjki macicy. Wykonuje histeroskopie i laparoskopie, a także inne operacje ginekologiczne oraz cięcia cesarskie.

Dr Jarosław Leśniczak co roku aktualizuje swoją wiedzę podczas licznych polskich, i zagranicznych kongresów z zakresu swojej specjalizacji i pokrewnych.

Obszar zainteresowań medycznych:

Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe Ginekologia Kwalifikowanie do operacji Badania prenatalne Endometrioza Mięśniaki macicy


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebadania z zakresu pęcherza nadreaktywnegobadanie niedrożności jajowodów, Sono-HSGbolesne miesiączkowaniecholestaza w ciążychoroby ginekologicznechoroby szyjki macicycięcia cesarskiecukrzyca ciążowacytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka i leszczenie niepłodnościdiagnostyka torbieli jajnikówdiagnostyka USG w ciąży (I, II, III trymestru)diagnostyka USG w zakresie narządu rodnegodiagnostyka wad macicy 3Ddrobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)endometriozahisteroskopia diagnostycznahisteroskopia operacyjnainfekcje dróg rodnychlaparoskopialeczenie nietrzymania moczu, korekta statyki narządu rodnegoleczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcinmenopauzamięśniaki macicymonitoring cyklu miesiączkowegonadciśnienie tętnicze w ciążyokresowe kontrole ginekologiczneoperacje ginekologiczne przezbrzuszneoperacje niepłodnościoweoperacje pochwowe w tym statyki narządu rodnegoopieka przed i poporodowapatologia ciążypolipy błony śluzowej macicyporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneporody naturalneprofilaktyką i diagnostyką onkologicznąprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejrozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznejstany zapalne i grzybice pochwytorbiele jajnikówuroginekologiaUSG płodu 3D/4DUSG wczesnej ciążyusuwanie drobnych zmian z okolicy sromuzaburzenia miesiączkowaniazagrażający poród przedwczesnyzespół napięcia przedmiesiączkowegozespół policystycznych jajników (PCO)

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?