Dr n. med. Cezary Wojtyła

Dr n. med. Cezary Wojtyła

Tytuł:

Doktor nauk medycznych


Dzień i Godziny przyjęć:

Pt 17:00 - 21:00


Języki:

polski, angielski

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Konsultacja ginekologiczna – 180 zł
Konsultacja położnicza – 180zł
USG kontrolne ciąży – 200 zł
USG ginekologiczne – 180 zł

Doświadczenie:

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Od 2014 roku jest członkiem zespołu Klinicznego Oddziału Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. W. Orłowskiego CMKP przy ulicy Czerniakowskiej 231 w Warszawie. Jest to ośrodek trzeciego stopnia referencyjności, zajmujący się skomplikowanymi przypadkami z zakresu położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej.

W 2016 roku uzyskał z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych za rozprawę pt. „Zachowania zdrowotne kobiet ciężarnych w Polsce i ich wpływ na parametry urodzeniowe i stan noworodka po porodzie z uwzględnieniem wybranych wskaźników hematologicznych”.

Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii, zajmującymi się wpływem różnych czynników na przebieg ciąży a także profilaktyką, diagnostyką i leczeniem raka szyjki macicy.

Stale podnosi swoje kwalifikacje między innymi poprzez udział w szkoleniach i konferencjach krajowych i zagranicznych. Uczestniczył również w stażach krajowych i zagranicznych, między innymi na Uniwersytecie Aberdeen w Szkocji.

Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników uprawniający do wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie oraz Certyfikat IOTA – International Ovarian Tumour Analysis poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika.

Posiada również Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy

Obszar zainteresowań medycznych:

Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe Ginekologia Diagnostyka i leczenie niepłodności Endokrynologia ginekologiczna Kwalifikowanie do operacji


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebolesne miesiączkowaniecholestaza w ciążychoroby ginekologicznechoroby szyjki macicycięcia cesarskiecukrzyca ciążowacytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka i leszczenie niepłodnościdiagnostyka USG w zakresie narządu rodnegodrobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)endometriozahisteroskopia diagnostycznahisteroskopia operacyjnainfekcje dróg rodnychleczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcinmenopauzamonitoring cyklu miesiączkowegonadciśnienie tętnicze w ciążyokresowe kontrole ginekologiczneopieka przed i poporodowapatologia ciążypolipy błony śluzowej macicyporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneporody naturalneprofilaktyką i diagnostyką onkologicznąprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejrozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznejstany zapalne i grzybice pochwytorbiele jajnikówUSG wczesnej ciążyusuwanie drobnych zmian z okolicy sromuzaburzenia miesiączkowaniazagrażający poród przedwczesnyzespół napięcia przedmiesiączkowegozespół policystycznych jajników (PCO)

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?