Dr n. med. Elżbieta Zarychta

Dr n. med. Elżbieta Zarychta

Tytuł:

Doktor nauk medycznych


Dzień i Godziny przyjęć:

Wt 13:00 - 16:00


Języki:

polski, angielski, niemiecki

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Konsultacja położnicza – 230 zł
Konsultacja ginekologiczna – 230 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG doraźne – 300 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne – 350 zł
Konsultacja położnicza + USG ciąży – 350 zł

Doświadczenie:

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii.

Opiekuję się kobietami na każdym etapie ich życia – dziewczynkami (od pierwszych tygodni ich życia), nastolatkami oraz pacjentkami dorosłymi. Staram się zapewnić w gabinecie komfortową atmosferę, aby kobieta nie czuła się skrępowana i bez stresu mogła zadawać nurtujące ją pytania.

Zajmuję się każdą formą wsparcia – od problemów ginekologicznych u dziewczynek, przez profilaktykę ginekologiczną, po dobranie środków antykoncepcyjnych (w tym także wkładek wewnątrzmacicznych), leczenie zaburzeń miesiączkowania, aż po prowadzenie ciąży i poród.

Szczególne obszary moich zainteresowań medycznych to ginekologia dziewczęca (dziecięca) oraz leczenie niepłodności.

Ukończyłam kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, przez rok studiowałam także medycynę na Heinrich-Heine Universität w Düsseldorfie w ramach programu Erasmus. Po studiach odbyłam staż z ginekologii i położnictwa w HELIOS Klinikum Bad Saarow-Akademisches Lehrkrankenhaus der Charite – Universitätsmedizin Berlin oraz staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

W 2020 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych i doktora nauk o zdrowiu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Swoją wiedzę nieustannie poszerzam poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach w
Polsce i za granicą. Posiadam certyfikat USG PTGiP do wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii
i położnictwie.

Konsultuję także w języku angielskim i niemieckim.

Obszar zainteresowań medycznych:

Diagnostyka i leczenie niepłodności Endokrynologia ginekologiczna Ginekologia Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebadanie niedrożności jajowodów, Sono-HSGchoroby ginekologicznecytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka i leszczenie niepłodnościdiagnostyka torbieli jajnikówdiagnostyka USG w zakresie narządu rodnegoinfekcje dróg rodnychmenopauzamonitoring cyklu miesiączkowegookresowe kontrole ginekologiczneporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejstany zapalne i grzybice pochwyUSG wczesnej ciążyzaburzenia miesiączkowaniazespół napięcia przedmiesiączkowegozespół policystycznych jajników (PCO)

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?