Dr Paulina Machura

Dr Paulina Machura

Tytuł:

Lekarz


Dzień i Godziny przyjęć:

Soboty 11:00-14:00


Języki:

polski, angielski

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Doświadczenie:

Dr Paulina Machura jest specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczenie z zakresu m. in. leczenia zaburzeń miesiączkowania, policystycznych jajników oraz niepłodności zdobywała pracując w latach 2016-2019 w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala im. ks. A. Mazowieckiej w Warszawie. Specjalizację realizowała w Oddziale Klinicznym Ginekologii w SPSK im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.
Interesuje się między innymi ultrasonografią, patologią ciąży oraz endokrynologią ginekologiczną. Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii oraz certyfikat IOTA w zakresie oceny guzów przydatków.
Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.

Obszar zainteresowań medycznych:

Endokrynologia ginekologiczna Ginekologia Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebolesne miesiączkowaniechoroby ginekologicznechoroby szyjki macicycięcia cesarskiecukrzyca ciążowacytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka torbieli jajnikówdiagnostyka USG w zakresie narządu rodnegoinfekcje dróg rodnychmenopauzamonitoring cyklu miesiączkowegookresowe kontrole ginekologiczneopieka przed i poporodowapatologia ciążypolipy błony śluzowej macicyporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneporody naturalneprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejrozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznejstany zapalne i grzybice pochwytorbiele jajników

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?