Dr Wiesław Ciebiera

Dr Wiesław Ciebiera

Tytuł:

lekarz


Dzień i Godziny przyjęć:

Informacja do uzyskania w rejestracji


Języki:

polski, angielski, rosyjski

Umów się na wizytę

Dziedzina:

Położnictwo i ginekologia


Usługi medyczne:

Konsultacja ginekologiczna – 250 zł
Konsultacja położnicza – 250 zł
Konsultacja ginekologiczna z podglądem USG – 320 zł
Konsultacja położnicza z podglądem USG ciąży – 320 zł

Doświadczenie:

Dr Wiesław Ciebiera ukończył jedną z najlepszych uczelni medycznych w Polsce – Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Już od 35 lat jest aktywnym zawodowo specjalistą ginekologii i położnictwa. Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych ośrodkach w Polsce i na świecie, między innymi w Klinice Uniwersyteckiej Winthrop University Mineola w Nowym Jorku w USA, w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie, a także w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Medicover i wielu prywatnych przychodniach. Podczas swojej praktyki zawodowej odebrał tysiące porodów, zarówno drogami natury, jak i drogą cięcia cesarskiego. Prócz prowadzenia ciąż, jego pasją jest są również: poradnictwo antykoncepcyjne, diagnostyka i leczeniu niepłodności, a także małoinwazyjne techniki operacyjne: laparoskopia i histeroskopia i wiele innych.

Dr Wiesław Ciebiera co roku aktualizuje swoją wiedzę podczas licznych polskich, europejskich, ale także światowych kongresów z zakresu swojej specjalizacji i pokrewnych. Posiada również liczne certyfikaty z zakresu: ginekologii, położnictwa, medycyny rozrodu, endoskopii ginekologicznej, operacji ginekologicznych, endokrynologii i ultrasonografii. Jest członkiem wielu Towarzystw Naukowych, między innymi Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz ESHRE – Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii.

Biegle włada językiem angielskim, ze względu na doświadczenie w ośrodkach zagranicznych, również terminologią medyczną. Posługuje się również językiem rosyjskim.

Obszar zainteresowań medycznych:

Prowadzenie ciąży USG ginekologiczne i ciążowe Ginekologia Mięśniaki macicy Kwalifikowanie do operacji Endokrynologia ginekologiczna Diagnostyka i leczenie niepłodności


Świadczenia medyczne:

antykoncepcja (hormonalna, po stosunku, wkładki)badania bakteriologicznebadanie niedrożności jajowodów, Sono-HSGbolesne miesiączkowaniecholestaza w ciążychoroby ginekologicznechoroby szyjki macicycięcia cesarskiecukrzyca ciążowacytologiadiagnostyka HPVdiagnostyka i leszczenie niepłodnościdiagnostyka torbieli jajnikówdiagnostyka USG w zakresie narządu rodnegodrobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)endometriozahisteroskopia diagnostycznahisteroskopia operacyjnainfekcje dróg rodnychlaparoskopialeczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcinmenopauzamięśniaki macicymonitoring cyklu miesiączkowegonadciśnienie tętnicze w ciążyokresowe kontrole ginekologiczneoperacje niepłodnościoweopieka przed i poporodowapatologia ciążypolipy błony śluzowej macicyporadnictwo antykoncepcyjne,poradnictwo prekoncepcyjneporody naturalneprofilaktyką i diagnostyką onkologicznąprowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanejrozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznejstany zapalne i grzybice pochwytorbiele jajnikówUSG wczesnej ciążyzaburzenia miesiączkowaniazagrażający poród przedwczesnyzespół napięcia przedmiesiączkowegozespół policystycznych jajników (PCO)

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?