O nas

Warszawska Przychodnia Położnictwa i Ginekologii (WPPG) to prywatna poradnia lekarska zajmująca się zdrowiem kobiet w każdym wieku. Krąg zainteresowań naszych specjalistów jest bardzo szeroki i obejmuje przede wszystkim zagadnienia z zakresu położnictwa, ginekologii i perinatologii. Zaliczyć do nich można prowadzenie ciąży, wykonywanie niezbędnych u ciężarnych badań USG, pomoc w wyborze drogi porodu czy przeprowadzanie badań prenatalnych płodu.
W WPPG prowadzimy także poradnictwo antykoncepcyjne oraz wykonujemy niezbędne u każdej kobiety okresowe badania profilaktyczne. Nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń związanych z żeńskim układem rozrodczym takich jak mięśniaki macicy, endometrioza, choroby szyjki macicy, guzy macicy i jajników.

W przypadku wystąpienia zaburzeń hormonalnych powiązanych z funkcjonowaniem żeńskiego układu rozrodczego czy objawami wypadowymi należy zwrócić się po pomoc do naszego zespołu zajmującego się endokrynologią ginekologiczną.
Porady naszych lekarzy można poszukiwać również w przypadku problemów z zajściem w ciążę. Przeprowadzą oni diagnostykę niepłodności oraz zaproponują odpowiednie leczenie. W przypadku konieczności operacyjnego leczenia niektórych chorób ginekologicznych, nasi specjaliści zlecą odpowiednie badania oraz przeprowadzą pełną kwalifikację do zabiegu, część z nich może też wykonać te procedury w ramach lecznictwa szpitalnego.

Zespół Warszawskiej Przychodni Położnictwa i Ginekologii stanowią wykwalifikowani lekarze, którzy doświadczenie zdobyli w wiodących ośrodkach ginekologii i położnictwa w Polsce i na świecie. Stale aktualizują swoją wiedzę, uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych kongresach medycznych. Dowodem na to są również certyfikaty najważniejszych towarzystw lekarskich. Wielu z nich może pochwalić się także dorobkiem naukowym, dzięki publikacji wyników swoich prac naukowych w uznanych czasopismach, oraz pracy jako wykładowcy akademiccy.

W Warszawskiej Przychodni Położnictwa i Ginekologii pracują: dr Wiesław Ciebiera, dr n. med. Michał Ciebiera, dr Agnieszka Greloch, dr Agata Mandes, dr n. med. Andrzej Pomian, dr Artur Skowyra, dr n. med. Cezary Wojtyła.

Naszą ambicją jest profesjonalne, indywidualne podejście do pacjentek z każdym problemem. Zapewniamy nowoczesną i kompleksową opiekę lekarską, trzymając się najwyższych, światowych standardów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą usług medycznych. Nasza poradnia znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Krasińskiego 59. Pod samą przychodnią dostępne są miejsca parkingowe.

22 688 72 83 info@wppg.pl Jak dojechać?